O mně

Rodinný terapeut

Jindřich Sedláček

Jmenuji se Jindřich Sedláček a provádím ženy i muže na cestě za jejich posvátným snem skrze vyléčení fyzického těla a pochopení, přijetí a uskutečnění Posvátného snu za použití metod tradiční čínské medicíny (TCM), šamanských postupů a bioenergetických masáží a cvičení.

V životě jsem se mnohokrát dostal do situace ustrnutí. Vždy tomu předcházela pobídka ke změně, kterou jsem nebyl schopen akceptovat, a která byla přitom nevyhnutelná. Držel jsem se starého zuby nehty. Když došly síly, následoval pád, který podobně jako v létání postupně přešel ve fascinující let. Chtěl bych se s vámi o tuto zkušenost podělit a pomoci vám překlenout nesnadné fáze života. V bezpečném prostoru vám umožním sáhnout si na hloubku vašeho problému a provedu vás kroky k jeho vyřešení. Cestu, která vás čeká, znám do velké míry z osobní zkušenosti. Díky tomu je pro mě možné chápat, jak je taková cesta náročná i čím procházíte, a vím, že změna v životě je nejen možná, ale i nezbytná.

Jsem praktik. Můj ne zcela standardní život denně prověřuje, zda je moje konání efektivní nebo ne. Učí mě to přizpůsobovat se realitě, aniž bych se musel vzdát těch nejdůležitějších věcí – Pravdy a Lásky. Jsem vrahem iluzí. Z nutnosti. Ku prospěchu vašemu i svému. Znám své hranice i zatím neprozkoumaná místa a pomůžu vám zmapovat si v tomto ohledu váš život.

Měl jsem to štěstí, že jsem se v životě setkal s mnoha způsoby, jak nahlížet na skutečnost – od práce na střechách přes létání, medicínskou praxi, duchovní cesty vnitřní i vnější, dlouhé výpravy po celém světě, členství v motogangu, otcovství vlastní i nevlastní, intenzivní rodinný život, divokou vodu i celoroční výpravy do hor. Celé mě to připravilo o všechno, čím nejsem, aby zbylo už jen dále se vyvíjející jádro.

Co tedy jsem?

Jsem pragmatický každodenním životem utvářený muž směřující k maximální pravdivosti, který stojí nohama na zemi a sahá po hvězdách. Našel jsem svou sílu a vzal jsem si ji zpět. Setkal jsem se s vyšším Vědomím a nechal se jím inspirovat. Nabízím takovou zkušenost i vám.

Věřím, že všichni máme schopnost prožívat život plně tak, jak ho cítíme a chceme žít, a že schopnost být v hluboké harmonii se sebou i svým okolím jen čeká na to, až ji rozvineme.

Pojďte najít znovu Cestu svého života!

Rozličné aspekty minulosti:

 • Studium východních bojových umění od r. 1989
 • Absolvent ČVUT FEL (Ing.), mezioborové studium Informační a řídicí systémy v letectví
 • semináře TCM (ČSBS, Da He Dao, TCM Institut, studijní pobyt na University of TCM v Nanjingu, Čína)
 • praxe TCM od roku 1996, v letech 2000 – 2010 jako terapeut na Klinice TCM v Hluboké nad Vltavou
 • v letech 2003 – 2006 generální sekretář organizace Euro-TCM, Brusel
 • padákové létání od roku 1991, v letech 2005 – 2012 instruktor v BŠL (Elspeedo team)
 • šamanský výcvik u Johna Hawkena
 • tantrický výcvik
 • bioenergetický výcvik
 • certifikovaný horský průvodce
 • postgraduální semináře a rozbory kauzuistik s Eliasem Weidenfeldem (bodypsychoterapie)

a spousta dalších.

Budu se těšit na kus cesty, který projdeme společně!