První krok

Milá/Milý Hledající,

to, že čteš tyhle řádky, znamená, že ve svém životě hledáš změnu nezbytnou pro to, aby Tvůj život začal opět dávat smysl. Možná hledáš cesty, jak se zbavit zdravotních problémů. Snad Tě tíží ztráta perspektivy, aneb co s načatým životem. Nebo řešíš, že Tvůj primární vztah už není co býval…

V životě je mnoho toho, s čím je potřeba se smířit. A pak zbývá hodně toho, co je možné a nutné změnit, aby byl život znovu k žití, a nevypadal jen jako neúspěšné dobíhání nesplnitelných povinností. Můžeme spolu udělat hodně pro to, aby se to změnilo.

Proč se mnou? Věnuji se práci s klienty od roku 1996, za tu dobu jsem nasbíral hodně profesních i životních zkušeností, stejně tak jsem si postupně vytvořil arzenál metod, jehož šíře umožňuje využít odpovídající postupy pro naprostou většinu stavů těla i ducha. Cílem našeho společného snažení je pomoci Ti zorientovat se v aktuální životní situaci a přivést Tě k cestě vedoucí k uskutečnění Tvého posvátného snu.

Kdy začneme?

Kdo už našel, tak o tom řekl:

S výborným praktikem Tradiční čínské medicíny, panem Ing. Sedláčkem, mám již dlouholeté zkušenosti. Navštěvuji ho již několik let, někdy akutně, někdy pravidelněji. Zbavila jsem se spousty zdravotních potíží, alergie, dyspepsie a jiné. Moje snacha se zbavila ekzému, který ji trápil mnoho let, za půl roku. Do svých 66 let jsem díky němu nebrala žádné léky. Vždy je velmi vstřícný a dokáže najít souvislosti s jídlem, stresem nebo počasím. Mám moc ráda jeho humor a těším se na každé setkání.

PhDr. Friesová

Pana Sedláčka si vážím pro jeho profesionální přístup a neutuchající energii. Pomáhá mně i mé rodině, rodičům i přátelům přes dvacet let. Vždy jsem žasl nad jeho moudrostí v léčení těla i ducha. Nejen odvary Tang, masáže, cvičení, akupunktury atd., ale i rady pro duši. Mám v něj velkou a pevnou důvěru.
Jsem rád, že mě osud seznámil s tímto člověkem. Děkuji mu a těším se zase na setkání s ním.

Roman Cihlář

Pro tradiční čínskou medicínu jsem se primárně rozhodla z důvodu nálezu žlučníkových kamenů při kontrole v nemocnici. Nechtěla jsem na operaci se žlučníkem.
S panem Ing. Sedláčkem jsme spolupracovali 2 roky formou cvičení, bylinných odvarů, konzultací a masáží. Za 2 roky jsem změnila celý můj život. Odešla jsem z práce, která mne dlouhodobě nenaplňovala a z pozice zaměstnance jsem OSVČ. Měla jsem i dost sil odejít z dlouhodobého nefunkčního vztahu. Můj zdravotní stav se výrazně zlepšil a mám mnohem více sil a energie. Spolupráci s panem Ing. Sedláčķem velice doporučuji, pokud se rozhodnete změnit příčiny problémů, nejen následky.

NN (aka JK)

 

Klientkou terapeuta Ing. Jindřicha Sedláčka jsem od roku 2021. Léčitele jsem vyhledala z důvodu intenzívních stěhovaných bolestí kloubů, šlach doprovázených prekolapsovými stavy a dalšími neduhy, které začaly v letech 2017-2019 a klasická medicína stav nezlepšila. Dokonce mi byl nabídnut i Lexaurin…
Za tu dobu došlo k odbourání lehčích stavů (zimomřivost, nevolnosti, nadbytek vlhkosti, lokálních bolestí atd.), na těch těžších zakořeněných dále pracujeme.
Jedná se člověka vnímavého, s respektem, a především naslouchání a následnou reakcí (rozborem) jak se dané situaci postavit, co pro sebe mohu udělat.
Přestože se zrovna necítím daný den nejlépe, na návštěvu terapeuta se těším, protože budu po zhodnocení aktuálního stavu těla i duše zahrnujícího i měření pulzu, diagnózu jazyka, masáž (opět intuitivně zvolenou či nabídnutou) odcházet uvolněná, klidná, s novou energií. Samozřejmě obdržím předepsanou bylinnou směs (individuálně namíchané odvary), které užívám 2x denně.
Bohužel, většina mých stavů byla nastartována především dlouhodobým nevyjádřením (utlačováním emocí, přeceňování vlastních sil, nerespektováním vlastního těla, svého já.

Hana H.

Na tradiční čínskou medicínu k ing. Sedláčkovi dojíždím asi 20 měsíců. Doporučila mi jej spolužačka v době, kdy jsem vyčerpala všechny medicínské metody (léky, injekce, infuze) na léčbu vyhřezlých plotýnek a byla rozhodnutá jít na druhou operaci.
Při respektování všech doporučení a dodržování konzumace odvarů se mi ulevilo a operaci nemusela absolvovat.
Tradiční čínská medicína mi dnes pomáhá i od jiných zdravotních problémů. Za ty měsíce jsem se přesvědčila, že p. ing. Sedláček má hluboké znalosti v oboru, který má delší tradici jak normální medicína a je šetrnější k lidskému tělu. Pro léčbu mnoha zdravotních problémů můžu jen doporučit.

MVDr. H.

U pana Sedláčka se léčím už několik let a musím říct, že za tu dobu mě zbavil skutečně celé řady trápení, v mnoha případech dlouhodobých až chronických. Díky němu jsem získala velkou důvěru v tradiční čínskou medicínu – ačkoliv jsem původní profesí farmaceutka s klasickým západním vzděláním. Tím spíš je mi sympatické, že pan Sedláček západní medicínu šmahem neodsuzuje, ale naopak se snaží hledat při léčbě styčné body a oba pohledy propojovat.
Pana Sedláčka si vážím profesně i lidsky. Oceňuji jeho odbornou erudici, ale také pečlivost, důslednost, trpělivost a lidský, empatický přístup k pacientům. Vlastně jsem ráda, že sleduje můj zdravotní stav dlouhodobě už proto, že prevence, tj. udržování těla (a mysli) v rovnováze, je vždycky lepší než nutnost řešit akutní zdravotní problém.

RNDr. Marie Coufalová, Olomouc

V srpnu 2022 jsem se obrátila na p. Sedláčka se záměrem vylepšit svůj zdravotní stav skrz hubnoucí jehličkovou kúru. To jsem ještě netušila, že touto kúrou projdu celkem třikrát a naprosto pohne mým osobním životem tak, že nezůstal kámen na kameni.
Díky kúře jsem se otevřela hlubší citlivosti vůči sobě, svým skutečným potřebám a začal se mi měnit život ze dne na den. Stále jsem v procesu směrem k sobě a k autentickému životu zde v hmotě…stále na cestě a upřímně. Blíží se jaro. Cítím volání těla po lehkosti a jednoduchosti.
Vřele doporučuji všem, kteří jsou pevně a upřímně rozhodnutí pohnout se svým životem směrem k sobě.

Petra Němcová